Китайські фітотампони являють собою засіб, що складається з декількох десятків екологічно чистих речовин, що сприяють позбавленню від багатьох гінекологічних захворювань, що впливають на причину хвороби, а не просто маскуючі симптоми.
Лікувальні тампони природним чином виводять з накопичених в них бактерій, вірусів і продуктів їх життєдіяльності органів малого тазу. Завдяки натуральним фітокомпонентам посилюється регенерація тканин, кровообіг в органах малого тазу, нормалізується гормональний фон, стабілізується обмін речовин і стан внутрішньої секреції у жінок.
Рекомендовано при захворюваннях:
Запалення тазової області;
Запалення матки;
Запалення маткових труб;
Кіста;
гормональний дисбаланс;
Запалення яєчників;
Запалення придатків;
Цистит;
гінекологічні захворювання;
Передменструальний синдром;
Міома;
Поліп;
Інфекційні хвороби;
Бактеріальний вагіноз;
Молочниця;
Ерозія.
ПРОФІЛАКТИКА ЗАХВОРЮВАНЬ
Тампон починає працювати в перший день використання, діючи безпосередньо на всю сечостатеву систему жінки.
Загоює ранки,
Знімає запалення,
Покращує кровообіг і зміцнює імунітет,
Відновлює гормональний баланс,
Перешкоджають розвитку новоутворень.
Склад
Гірча японська:має протиалергічні, протизудні, антигрибкові та антибактеріальні властивості.
Корінь стемони: надає кровоспинну, судинорозширювальну, протипухлинну, протимікробну і протиглистову дію.
Кохія вінична:застосовується як тонізуюче, потогінне, проносне, сечогінне, при циститі, водянці, ревматизмі, сечокам'яній хворобі.
Трава пустирника: активізує кровообіг, зниження маси тіла, зменшує набряки, припухлості, дисперсні мокротиння, дисперсні набряки.
Смілакс голий:стимулює вироблення гормонів, підвищує швидкість речового обміну і підтримує гормональну рівновагу в організмі.
Дудник даурський:має дезінфікуючі, антисептичні, протизапальні жарознижувальні і тонізуючі властивості.
Любисток сичуанський:надає антибактеріальну, знеболюючу, заспокійливу і судинорозширювальну дію.
Борнеол:антисептичний і протизудний засіб при невеликих ранах, опіках і гнійничкових захворюваннях. Розширює кровоносні судини і покращує процеси клітинного харчування.
Борнейська камфора:тонізуюча і загальнозміцнююча рослина, призначають як протизапальну і в'яжучу.
Інструкція
Ретельно вимийте руки. Розкрийте упаковку. Акуратно розправте витяжний шнур.
Введіть тампон на 5-7 см вглиб. При сухості потримайте тампон в кип'яченій воді кімнатної температури 20-30 секунд, але не більше.
Видаліть тампон після закінчення 3 днів і проведіть процедуру спринцювання. Спринцюватися рекомендується фітосбором для спринцювання «FU LE FEN». При відсутності фітозбору можна провести спринцювання відваром ромашки або календули кімнатної температури (2 літри води, 2 столові ложки ромашки або календули).
Наступний тампон використовувати через 24 години після видалення попереднього. Рекомендується використовувати не менше 1 упаковки (6 тампонів). Не використовувати тампони за 3 дні до місячних і 3 дні після місячних.
Рекомендації та протипоказання:
Курс лікування передбачає використання без перерви не менше 1 упаковки (6 тампонів). При хронічних проблемах рекомендується пройти 2-3 курси в залежності від індивідуальних особливостей людини та її здоров'я.
Не рекомендується при високій температурі організму і алергічних реакціях на складові.
Не використовувати вагітним під час менструації і дівчат.
Даний продукт не замінює лікарські засоби.
Не є лікарським засобом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Інше Видавництво |
| Країна виробник | Китай |
| Тип прокладок | Лікувальні |
| Тип тампонів | Без аплікатора |
| Кількість крапель | 3 |
| Поглинання тампона | Mini / lites |
| Крильця | Ні |
| Форма прокладок | Пряма |
| Матеріал внутрішньої сторони | Неткані матеріали |
| Кількість в упаковці | 6 шт. |
| Індивідуальна упаковка | Так |
| Ароматизована | Так |
| Колір | Білий |
| Товщина | 1 мм |
| Довжина | 1 мм |
| Ширина | 1 мм |
- Ціна: 400 ₴
- Спосіб упаковки: Фітотампони нормалізації гормонального фону 6 шт. знаходиться кожен в індивідуальній вакуумній упаковці




