Пориньте у світ розкоші і ніжного аромату з тайським милом Madame Heng!
🌸 Ароматна троянда сіамська - вишуканий, тонкий квітковий аромат подарує вам справжню насолоду і відчуття свіжості на весь день.
🛁 Натуральний догляд - мило створено на основі традиційних тайських рецептів з натуральними екстрактами, дбайливо очищає шкіру, зволожує і живить.
💖 Для всіх типів шкіри - підходить для щоденного використання, не сушить шкіру, робить її м'якою і гладкою.
✨ Переваги:
Глибоке очищення і зволоження
Натуральні компоненти
Освіжаючий аромат
Підходить для обличчя і тіла
Пориньте в атмосферу тайського SPA з милом Madame Heng! 💮
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Madame Heng |
| Країна виробник | Таїланд |
| Дія | Тонізуючу, Масажне, Заспокійлива, Розслабляюча, Очищаючий, Омолоджуючу, Пом'якшувальна, Протизапальне, Зволожуюче |
| Тип шкіри | Всі типи шкіри |
| Проблема і стан шкіри | Втрата пружності, Сухість, Лущення, Неприємний запах, В'ялість, Вікові зміни, Пошкодження, Акне |
| Призначення і результат | Живлення, Зволоження, Відновлення, Від перших ознак старіння, Пом'якшення, Тонізація, Регенерація |
| Стать | Унісекс |
| Наявність абразивних частинок | Ні |
| Область застосування | Ноги, Руки, Обличчя, Тіло, Волосся, Інтимні зони |
| Форма мила | Кругла |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Вага | 150 г |
| Колір | Малиновий |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 15 см |
| Висота | 4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴
- Спосіб упаковки: Тайське мило з ароматом Троянди сіамської 150 р. перебувати у фірмовій упаковці





