
Інгалятор для носа Pastel з ароматом апельсина 2 мл (8859737610394)
- Готово до відправки
- Код: 2628274161
115 ₴
Тайський інгалятор для носа Pastel Апельсин - освіжаючий аромат, ефективна дія
Вишуканий інгалятор Pastel з ароматом апельсина - це компактне і стильне рішення для збереження свіжості і комфорту протягом дня. У флаконі 1,5 мл натуральних ефірних олій, які миттєво усувають дискомфорт, полегшують дихання і заряджають енергією завдяки цитрусовому аромату.
Аромат апельсина дарує бадьорість, покращує настрій і допомагає подолати втому.
Ефективність в деталях:
Швидке полегшення при нежиті, закладеності носа, головного болю
Допомога при запамороченні, нудоті, чутливості до запахів
Освіжає в задушливих приміщеннях або в громадському транспорті
Допомагає під час простудних захворювань і сезонних вірусів
Склад активних компонентів:
Ментол (79%) - очищає і охолоджує
Камфора (8,4%) - полегшує дихання
Борнеол (4,9%) - природний тонізуючий засіб
Евкаліпт (3,2%) - діє як антисептик
М'ята перцева (2,45%) - заспокоює і усуває головні болі.
Застосування:
Прогортати, піднести до носа, зробити 1-2 глибоких вдиху. Після використання щільно закрити.
Форма: кишеньковий футляр-трансформер - зручно брати з собою куди завгодно.
індивідуальна непереносимість компонентів.
Pastel Апельсин - свіжість, стиль і користь в кожному вдиху.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інше Видавництво |
| Країна виробник | Таїланд |
| Тип інгалятора | Паровий |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Маска інгаляційна дитяча | Так |
| Маска інгаляційна дитяча мала | Так |
| Маска інгаляційна доросла | Так |
| Насадка для носа дитяча | Так |
| Насадка для носа доросла | Так |
| Загубник | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Висота | 3 мм |
| Вага | 50 г |
| Основні атрибути | |
| Об`єм | 2 мл |
| Тип ліків | Ліхтарик, Натуральний |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Вікова група | Без обмежень |
| Форма випуску | Спрей |
- Ціна: 115 ₴
- Спосіб упаковки: Інгалятор для носа Pastel з ароматом апельсина 2 мл знаходитися в футлярі-трансформері для зручності використання




