Тайські вагінальні кульки «Манджакіні» Для звуження піхви Manjakini На Дубових Галах
- Готово до відправки
- Код: 704559749
150 ₴
Тайські вагінальні кульки «Манджакіні» Manjakini - натуральний засіб для підтримки жіночого здоров'я і тонусу м'язів піхви. Виготовлені з природних компонентів, кульки надають м'яку, але ефективну дію, сприяючи звуженню піхвових стінок і поліпшенню тонусу м'язів тазового дна. Продукт стимулює кровообіг, допомагає відновити пружність тканин після пологів і сприяє поліпшенню інтимного життя.
Регулярне використання кульок «Манджакіні» допомагає відновити природну еластичність, посилює відчуття під час інтимної близькості і сприяє загальному зміцненню жіночого здоров'я.
Переваги:
Натуральний склад, безпечний для здоров'я
Сприяє звуженню і зміцненню піхвових стінок
Покращує тонус м'язів і кровообіг
Підходить для використання після пологів і для профілактики вікових змін.
Спосіб застосування вагінальних кульок манджакіні (manjakini):
1 кулька 1 раз на тиждень вагінально. При регулярному застосуванні внутрішній обсяг значно зменшиться вже через місяць. Мінімальний курс - 10 штук. Можна застосовувати перед менструацією, якщо виключена можливість вагітності і відразу після закінчення критичних днів. Якщо відчуєте печіння - зробіть перерву на 2 тижні, або використовуйте половину таблетки. Якщо хочете просто тимчасово звузити внутрішній простір - кульку теж можна ділити на частини.
Протипоказання:
Вагітність. Після пологів використовувати не раніше, ніж через 3 місяці.
Склад:
Суміш бамбукового вугілля, Pueraria Mirifica і Manjakini
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tropical |
| Країна виробник | Таїланд |
| Вага | 9 г |
| Колір | Чорний |
| Функція вібрації | Так |
| Діаметр | 3 мм |
| Призначення | Для жінок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 10 шт. |
| Смак | Без смаку |
| Вік | 18+ |
| Додатковий ефект | Звуження піхви |
| Стать | Жіночий |
| Матеріал | Real Touch |
| Водостійкість | Немає |
| Довжина: | 3 см |
| Ширина | 3 см |
| Тип мастуратора | Вагіни |
| Рельєф мастуратора | Реалістичний |
| Функція підігрівання | Немає |
| Режим роботи | Вібрація |
| Регулювання розміру | Немає |
| Тип вібратора | Вагінальні |
| Регулятор рівня вібрації | Плавний |
| Додатковий отвір | Вагінальне |
| Тип фаллоімітатора | Ребристі |
| Різновид секс-кульки | Жінка |
| Тип елементів живлення | інші |
| Висота | 3 мм |
| Кількість швидкостей пульсації | 1 |
| Кількість швидкостей вібрації | 1 |
- Ціна: 150 ₴
- Спосіб упаковки: Жіночі вагінальні кульки на дубових галлах для звуження піхви 10 шт. Manjakini (манджакіні) знаходяться в пластиковій баночці, герметично запечатаній.




